Nr katalogowy: 19

Andrzej BIERNACKI (ur. 1958)

Nr katalogowy: 19

Akt podwójny, 1987

olej, płótno; 140 x 130 cm;
sygn. i dat. l. d.: Andrzej Biernacki '87;