Nr katalogowy: 16

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 16

Uwięziony w piramidzie

litografia barwna, papier; 33 x 23,5 cm (arkusz);
sygn. p. d.: Lebenstein i opisany l. d.: 12/100 (ołówkiem).