Nr katalogowy: 10

E. LOSSIUS

Nr katalogowy: 10

Portret mężczyzny w fularze, 1813

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. na odwrocie napis: E. Lossius fec. / Jun. 1813