Nr katalogowy: 4

Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

Nr katalogowy: 4

Portret p. Wandy z zielonym czajnikiem

akwarela, 41 x 32 cm. sygn. p. d.: Leonard Pękalski;