Nr katalogowy: 2

Henryk EPSTEIN (1892-1944)

Nr katalogowy: 2

Pejzaż z drzewami

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41 x 55 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: H. Epstein (ołówkiem).