Nr katalogowy: 50

Alicja HALICKA (1894-1975)

Nr katalogowy: 50

Wnętrze domu artystki z portretem córki

olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka;
Cena wywoławcza 70 000 zł