Nr katalogowy: 28

Władysław SZERNER (1836-1915)

Nr katalogowy: 28

W drodze na wesele huculskie

olej, deska mahoniowa; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Szerner;
na odwrocie naklejka w jęz. niem. z informacją o artyście i obrazie.
Cena wywoławcza 60 000 zł