Nr katalogowy: 21

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

Nr katalogowy: 21

Bukiet kwiatów w niebieskim wazonie, ok. 1929

olej, płótno; 60 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz.
Por.: „Bukiet tulipany, anemony, irysy w porcelanowym wazonie”, ok. 1929
(olej,...
Cena wywoławcza 70 000 zł