Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

12
Kobieta w ogrodzie, 1919 olej, tektura; 98 x 68 cm;
sygn. i dat. l. g.: -1919- J Malczewski
estymacja: 250 000 - 350 000 zł

Józef PANKIEWICZ (1866-1940)

21
Bukiet kwiatów w niebieskim wazonie, ok. 1929 olej, płótno; 60 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Pankiewicz.
estymacja: 90 000 - 110 000 zł

Stanisław Ignacy Witkiewicz WITKACY (1885-193

22
Portret Aleksandry Totwenowej pastel, karton; 68,5 x 50 cm w świetle oprawy;
sygn. i opisany p.d.: (T.C + Co + Eu) / 1930 II / Witkacy
estymacja: 80 000 - 100 000 zł

Władysław SZERNER (1836-1915)

28
W drodze na wesele huculskie olej, deska mahoniowa; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Szerner
estymacja: 70 000 - 80 000 zł

Antoni PIOTROWSKI (1853-1924)

31
Pan referendarz kupuje konie, 1918 olej, tektura; 72 x 102 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. PIOTROWSKI 1918
estymacja: 42 000 - 50 000 zł

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

37
sygn. l. g.: Eug. Zak.
estymacja: 90 000 - 120 000 zł

Jan STYKA (1858-1925)

41
Neron w Baiae, ok. 1900 olej, tektura; 59,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jan Styka.
estymacja: 350 000 - 450 000 zł

Alicja HALICKA (1894-1975)

50
Wnętrze domu artystki z portretem córki olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. l. d.: Halicka
estymacja: 90 000 - 100 000 zł
Cena oferowana 70 000 zł

Melchior DE HONDECOETER (1636-1695) - krąg

63
Martwa natura z ptactwem olej, płótno dublowane; 120 x 98,5 cm.
estymacja: 150 000 - 180 000 zł
Cena oferowana 130 000 zł

Georg KLOSE (zm. 1728)

208
Rama epitafium kupca Pankracego Kretschmera drewno, złocenie; 206 x 162 x 22 cm;
Śląsk, Georg Klose, ok. 1692 roku (na podstawie daty śmierci kupca)
estymacja: 100 000 - 120 000 zł