Nr katalogowy: 821

Nr katalogowy: 821

Puzdro huculskie

drewno, intarsja i inkrustacja, rycie; wys. 4 cm, szer. 15,5 cm, głęb. 13,5 cm;
Huculszczyzna, pocz. XX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł