Nr katalogowy: 1708

Nr katalogowy: 1708

Papierośnica z herbem szlacheckim Prus III

srebro próby 800 częściowo złocone, emalia; waga 99 g.
Niemcy, lata 20.-30.XX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł