Nr katalogowy: 1207

BROC (?)

Nr katalogowy: 1207

Kowal

brąz patynowany, sygn. na podstawie: BROC, wys. 33 cm;
Niemcy (?) pocz. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł