Nr katalogowy: 1202

Nr katalogowy: 1202

Para główek aniołków w tradycji barokowej

drewno polichromowane, złocone na pulment; 22 x 22 x 11 cm;
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł