Nr katalogowy: 1058

Wilhelm Hans BRAUN (1873-1938)

Nr katalogowy: 1058

Mimi

olej, deska; 26 x 20,5 cm;
sygn. l. d.: W.H. BRAUN.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł