Nr katalogowy: 1056

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 1056

Kobieta siedząca w fotelu

olej, płótno; 44,5 x 29,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Zucker.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł