Nr katalogowy: 1043

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

Nr katalogowy: 1043

Kwiaty w wazonie, ok. 1950

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 45 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Rzepiński.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł