Nr katalogowy: 1038

Jan BERNHARD (1888-1960)

Nr katalogowy: 1038

Odpust w Szczyrku, 1958

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: JBernhard 58
estymacja: 2 700 - 3 600 zł