Nr katalogowy: 1037

Mieczysław BIESZCZANIN (1910-1968)

Nr katalogowy: 1037

Szaflary - widok z mostu, 1945

olej, tektura, 63 x 75 cm;
sygn. i dat. p. d.: Bieszczanin Mieczysław /1945
estymacja: 3 500 - 4 500 zł