Nr katalogowy: 1036

Henryk SAJDAK (1905-1995)

Nr katalogowy: 1036

Róże

olej, płótno; 50,5 x 70,5 cm;
sygn. l. d.: H. Sajdak.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł