Nr katalogowy: 1029

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 1029

Pejzaż nadwodny, 1948

olej, tektura; 22 x 27 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. de Domaradzki 1948.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł