Nr katalogowy: 1027

R. VORONCOVA-TILLE, XX w.

Nr katalogowy: 1027

Południe

olej, tektura; 21 x 27 cm;
ślady sygnatury p. d. … (nieczytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł