Nr katalogowy: 1017

Feliks ROLIŃSKI (1876-1972)

Nr katalogowy: 1017

Torfowisko

olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 48,5 cm;
na odwrocie papierowa nalepka autorska z autorem i tytułem obrazu
estymacja: 4 000 - 5 000 zł