Nr katalogowy: 63

Melchior DE HONDECOETER (1636-1695) - krąg

Nr katalogowy: 63

Martwa natura z ptactwem

olej, płótno dublowane; 120 x 98,5 cm.
estymacja: 150 000 - 180 000 zł
Cena oferowana 130 000 zł