Nr katalogowy: 61

Paul MERWART (1855-1902)

Nr katalogowy: 61

Skradziony odpoczynek

olej, deska; 24,5 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: P. MERWART
estymacja: 17 000 - 22 000 zł