Nr katalogowy: 60

Krąg Cornelisa CORTA (1533-1578) i Denisa CALVAERTA (1540-1619), XVI / XVII w.

Nr katalogowy: 60

Para obrazów

Sceny z życia Marii: Prezentacja Marii oraz Ofiarowanie Jezusa w świątyni
olej, blacha miedziana; 41,5 x 30,5 cm;
estymacja: 80 000 - 100 000 zł