Nr katalogowy: 59

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 59

Chrystus z krzyżem

olej, deska; 24 x 23,5 cm;
Powtórzenie XVII wiecznego pierwowzoru flamandzkiego (?).
estymacja: 6 000 - 7 000 zł