Nr katalogowy: 48

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

Nr katalogowy: 48

Polonez, ok. 1906

olej, płótno; 71 x 48 cm;
sygn. p. d.: J.C. Moniuszko
estymacja: 10 000 - 12 000 zł