Nr katalogowy: 47

Nr katalogowy: 47

Pejzaż z Kalwarii

olej, płótno; 49,5 x 64 cm;
sygn. l. d.: WWeiss.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł