Nr katalogowy: 38

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 38

Ogrójec, 1935

olej, sklejka; 81 x 113 cm;
sygn. l. d.: Sichulski
estymacja: 15 000 - 25 000 zł