Nr katalogowy: 19

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 19

Róże żółte - Żółte róże i porcelanowe puzderko, ok. 1933

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi po środku: a. karpiński
estymacja: 11 000 - 14 000 zł