Nr katalogowy: 18

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 18

Róże

olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. z prawej strony: a. Karpiński.
estymacja: 22 000 - 28 000 zł