Nr katalogowy: 14

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 14

Kapliczka

olej na podrysowaniu ołówkiem, płótno naklejone na tekturę; 21 x 29 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 600 zł