Nr katalogowy: 12

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 12

Kobieta w ogrodzie, 1919

olej, tektura; 98 x 68 cm;
sygn. i dat. l. g.: -1919- J Malczewski
estymacja: 250 000 - 350 000 zł