Nr katalogowy: 5

I. FABIAŃSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 5

Kobieta z różą, 1933

pastel, papier; 57 x 43 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. z lewej: I.Fabiański / 15-XI-1933.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł