Nr katalogowy: 408

Jacek DALIBOR (ur. 1968)

Nr katalogowy: 408

Bez tytułu, 2014

kryl, płótno; 100 x 130 cm; sygn. dat. i opisany na odwrocie: JACEK DALIBOR / AKRYL 130 x 100 / 2014.
estymacja: 4 000 - 6 000 zł