Nr katalogowy: 411

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 411

Spotkanie, 2019

olej, płótno; 90 x 70 cm;
sygn. p. d.: JŻołyniak;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł