Nr katalogowy: 410

Juliusz MARWEG (ur. 1952)

Nr katalogowy: 410

Bez tytułu, 2007

olej, płótno; 100 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: JULIUSZ MARWEG 2007.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł