Nr katalogowy: 409

Janusz GAŁUSZKA (ur. 1971)

Nr katalogowy: 409

Mężczyzna zaznający chwilowego spokoju, 2019

olej, płótno; 80 x 120 cm;
opisany na odwrocie: MĘŻCZYZNA / ZAZNAJĄCY / CHWILOWEGO / SPOKOJU / J. GAŁUSZKA / 2019 / 07.
estymacja: 10 000 - 14 000 zł