Nr katalogowy: 1323

HENRYK KRYCH (1905-1980)

Nr katalogowy: 1323

Zimowy pejzaż

olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: H. KRYCH;
estymacja: 2 000 - 3 000 zł