Nr katalogowy: 1319

Władysław FILIPIAK (1908-1976)

Nr katalogowy: 1319

Złociste słoneczniki, 1975

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na płótnie: Wł. Filipiak / 1975 r; oraz na krośnie malarskim: Wł. Filipiak; na odwrocie nalepka wystawowa w
estymacja: 2 300 - 3 000 zł