Nr katalogowy: 1314

WITOLD ABAKO (UR. 1958)

Nr katalogowy: 1314

2 Kor 4, 18-2; 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm; sygn. l. d..: ABAKO '19; Na odwrocie na płótnie napis: WITOLD ABAKO 2019 / AKRYL NA PŁÓTNIE 100 x 70 CM / TYTUŁ: "2 Kor 4, 18-2"
estymacja: 2 400 - 3 200 zł