Nr katalogowy: 338

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 338

Bestia, 1973

litografia barwna, papier; 49 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn i ed. u dołu: 97/100, Lebenstein 73 (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł