Nr katalogowy: 330

Anna KARPOWICZ-WESTNER (ur. 1951)

Nr katalogowy: 330

Błękitny poranek - Morgens, 2003

olej, płótno; 26 x 24 cm;
sygn. p. d.: A.Kar;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł
Cena oferowana 2 000 zł