Nr katalogowy: 325

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 325

Czerwony portret, 1984

olej, płótno; 56 x 47 cm;
sygn. p. d.: EGerlach, dat. i opisany l. d.: Kraków 1984;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł