Nr katalogowy: 313

Tadeusz Gustaw WIKTOR (ur. 1946)

Nr katalogowy: 313

Transcendent III - 2, 2013

olej, płótno; 140 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: TRANSCENDENT / III - 2, 2013, T.WIKTOR.
estymacja: 13 000 - 18 000 zł