Nr katalogowy: 305

Marian KONARSKI (1909-1998)

Nr katalogowy: 305

Życie składa się z komórek, 1961

olej, gwasz, tektura; 74 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. Konarski / IV. 61.;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł