Nr katalogowy: 301

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Nr katalogowy: 301

Barak, 1995

olej, płótno; 136 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1995 (w okręgu) / „Barak” / 136 x 150 cm, olej
estymacja: 55 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 41 000 zł