Nr katalogowy: 242

Nr katalogowy: 242

Figura biskupa (św. Wojciech?)

drewno polichromowane, złocone; wys. 59 cm, szer. 18 cm;
Małopolska?; XV/XVI w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł