Nr katalogowy: 209

Gaston HAUCHECORNE (1880-1945)

Nr katalogowy: 209

Pirat malajski

brąz, odlew, zielona patyna; granit polerowany; wys. rzeźby 24,5 cm;
Francja, lata 20.-30. XX w.
estymacja: 12 000 - 16 000 zł