Nr katalogowy: 208

G. VERONA (XIX-XX w.)

Nr katalogowy: 208

Twarz kobieca

biały marmur; wys. 52 cm, szer. 48,5 cm; sygn. z boku: G. Veron
Europa Zachodnia, XIX / XX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł